Požeško-slavonska županija: Ministrica Mikuš Žigman u posjetu Požeško-slavonskoj županiji: Uručeni ugovori vrijedni 3,7 milijuna eura

Požeško-slavonska županija

Požeško-slavonska županija: Ministrica Mikuš Žigman u posjetu Požeško-slavonskoj županiji: Uručeni ugovori vrijedni 3,7 milijuna eura

24.06.2026 17:21
24.06.'26 Požeško-slavonska županija: Ministrica regionalnog razvoja i fondova Europske unije Nataša Mikuš Žigman boravila je u radnom posjetu Požeško-slavonskoj županiji. Posjet je započeo sastankom u Velikoj vijećnici Županijske palače sa županicom Antonijom Jozić te gradonačelnicima i načelnicima s područja županije. Nakon sastanka u prostoru Regionalnog centra kompetentnosti Panonika održana je svečana dodjela ugovora iz Programa održivog razvoja lokalne ... Vidi izvornu objavu