Osječko-baranjska županija
Osječko-baranjska županija: Josip Miletić novi predsjednik Gospodarsko-socijalnog vijeća
24.06.2026 13:35
24.06.'26 Osječko-baranjska županija: Konstituirajuća sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća u Osječko-baranjskoj županiji održana je danas (24. lipnja 2026. godine) u sjedištu Županije u Osijeku. Za novoga je predsjednika izabran zamjenik županice Josip Miletić, a dopredsjednici su direktor Regionalnog ureda HUP-a u Osijeku Ivan Sarić te predstavnica sindikata Ksenija Bešlić. Članovi GSV-a potom su usvojili novi Poslovnik i plan rada za 2026. godinu. ...
Vidi izvornu objavu