Dubrovačko-neretvanska županija: Župan na 19. Dubrovnik Forumu

Dubrovačko-neretvanska županija

Dubrovačko-neretvanska županija: Župan na 19. Dubrovnik Forumu

26.06.2026 12:07
26.06.'26 Dubrovačko-neretvanska županija: Devetnaesti Dubrovnik Forum, pod nazivom “Doba multipolarnosti: puno smjerova, jedna budućnost”, održava se 26. i 27. lipnja 2026. u Dubrovniku. Na današnjem otvaranju među visokim uzvanicima je bio i dubrovačko-neretvanski župan Blaž Pezo. Uvodno su se obratili ministar vanjskih i europskih poslova Gordan Grlić Radman i predsjednik Sabora Gordan Jandroković, a ovogodišnji Forum ponovno je okupio visoke dužnosnike, predstavnike ... Vidi izvornu objavu