O nama / Radne skupine Hrvatske zajednice županija

Radna skupina za civilnu zaštitu, vatrogastvo i prevenciju požara

Voditelj: Damir Gabrić (Splitsko-dalmatinska)

Josip Heger (Bjelovarsko-bilogorska), Darko Marčinković (Bjelovarsko-bilogorska), Marko Pavić (Brodsko-posavska), Stjepan Simović (Dubrovačko-neretvanska), Andro Pavuna (Grad Zagreb), Ivana Krišto (Grad Zagreb), Dino Kozlevac (Istarska), Josip Ribar (Karlovačka), Melita Ivančić (Koprivničko-križevačka), Krešimir Škvorc (Koprivničko-križevačka), Marija Bedeniković (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Sanja Vladetić (Ličko-senjska), Zlatko Orsag (Međimurska), Mladen Pejić (Osječko-baranjska), Ljuban Čolić (Požeško-slavonska), Zlatko Mihelec (Primorsko-goranska), Stjepan Miheličnik (Sisačko-moslavačka), Sanja Slavica Matešić (Šibensko-kninska), Tomislav Jarmić (Varaždinska), Marijo Klement (Virovitičko-podravska), Mateja Fras Venus (Virovitičko-podravska), Ivan Kubiček (Vukovarsko-srijemska), Ivka Ćorić (Zadarska), Branko Herček (Zagrebačka).

 

Radna skupina za EU fondove i međunarodnu suradnju

Voditelj: Ilija Cota (Vukovarsko-srijemska)

Marija Jungić (Bjelovarsko-bilogorska), Mira Kovač (Brodsko-posavska), Damir Mirković (Brodsko-posavska), Melanija Milić (Dubrovačko-neretvanska), Mirjana Zubak (Grad Zagreb), Igor Delak (Grad Zagreb), Vesna Šimić (Grad Zagreb), Julije Katančević (Grad Zagreb), Boris Sabatti (Istarska), Ana Valić (Karlovačka), Krunoslav Kralj (Karlovačka), Darko Masnec (Koprivničko-križevačka), Vlatka Mlakar (Krapinsko-zagorska), Helena Matuša (Krapinsko-zagorska), Andrija Brkljačić (Ličko-senjska), Darko Radanović (Međimurska), Sandra Polanec Marinović (Međimurska), Denis Ćosić (Osječko-baranjska), Jelena Ferdebar Hak (Požeško-slavonska), Ljudevit Krpan (Primorsko-goranska), Ana Štefančić-Modrić (Primorsko-goranska), Andrea Šeperac (Sisačko-moslavačka), Jozo Sarač (Splitsko-dalmatinska), Mira Lepur (Šibensko-kninska), Larisa Križan Breljak (Varaždinska), Emina Kovač (Virovitičko-podravska), Zrinka Čobanković (Vukovarsko-srijemska), Marija Dušević (Zadarska), Damir Fašaić (Zagrebačka), Gorana Rabatić Herceg (Zagrebačka).

 

Radna skupina za financije i proračun

Voditeljica: Snježana Raguž (Osječko-baranjska)

Suzana Raguž Pehar (Bjelovarsko-bilogorska), Ivan Lukić (Brodsko-posavska), Dragica Stanić (Dubrovačko-neretvanska), Danijela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Slavica Benčić-Kirac (Istarska), Maria Stojković (Karlovačka), Darko Masnec (Koprivničko-križevačka), Igor Cigula (Krapinsko-zagorska), Mira Jurišić (Ličko-senjska), Darko Banić (Ličko-senjska), Lidija Farkaš (Međimurska), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska), Krešimir Parat (Primorsko-goranska), Marijana Klobučar Bobetko (Sisačko-moslavačka), Sanja Viculin (Splitsko-dalmatinska), Olimpija Pažanin (Šibensko-kninska), Klaudija Brezovec (Varaždinska), Ankica Garaj (Virovitičko-podravska), Sandra Adžaga (Vukovarsko-srijemska), Bibijana Baričević (Zadarska), Marina Čolig (Zagrebačka). 

 

Radna skupina za gospodarstvo i regionalni razvoj

Voditeljica: Vlatka Mlakar (Krapinsko-zagorska)

Martina Posavac Ćurić (Bjelovarsko-bilogorska), Stjepan Bošnjaković (Brodsko-posavska), Ivo Klaić (Dubrovačko-neretvanska), Danijela Dolenec (Grad Zagreb), Nera Pavić (Grad Zagreb), Snježana Ivić Pavlovski (Grad Zagreb), Sonja Sočivica (Grad Zagreb), Ana Valić (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska), Mira Jurišić (Ličko-senjska), Ivana Katavić-Milardović (Osječko-baranjska), Jelena Ferdebar Hak (Požeško-slavonska), Tamara Martinčić (Primorsko-goranska), Katica Matijašević (Sisačko-moslavačka), Anđelko Katavić (Splitsko-dalmatinska), Marlena Floigl (Šibensko-kninska), Larisa Križan Breljak (Varaždinska), Bojan Mijok (Virovitičko-podravska), Marija Budimir (Vukovarsko-srijemska), Zrinka Čobanković (Vukovarsko-srijemska), Ante Vukašina (Zadarska), Damir Fašaić (Zagrebačka), Ivana Rendulić Jelušić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za informatiku i digitalizaciju

Voditelj: Matija Palalić (Karlovačka)

Igor Zvonar (Bjelovarsko-bilogorska), Igor Plavčić (Grad Zagreb), Božidar Rački (Istarska), Verica Ujlaki (Koprivničko-križevačka), Zvonimir Tušek (Krapinsko-zagorska), Jurica Devčić (Ličko-senjska), Branko Matuza (Međimurska), Dražen Tomić (Osječko-baranjska), Petar Jurić (Primorsko-goranska), Marijana Žinić (Sisačko-moslavačka), Anica Grančić (Splitsko-dalmatinska), Vedran Uroš (Šibensko-kninska), Robert Kelemen (Varaždinska), Dalibor Per (Virovitičko-podravska), Davor Jović (Vukovarsko-srijemska), Marcelo Borojević (Zadarska), Dragana Bedenik (Zagrebačka). 

 

Radna skupina za izradu modela fiskalne i funkcionalne decentralizacije

Suzana Raguž Pehar (Bjelovarsko-bilogorska), Ivan Lukić (Brodsko-posavska), Joško Cebalo (Dubrovačko-neretvanska), Danijela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Marija Brazdičić (Karlovačka), Ines Pavlačić (Karlovačka), Darko Koren (Koprivničko-križevačka), Dubravka Grilec (Krapinsko-zagorska), Ljiljana Malogorski (Krapinsko-zagorska), Darko Banić (Ličko-senjska), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska), Matija Posavec (Međimurska),   Josip Miletić (Osječko-baranjska), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska), Goran Petrc (Primorsko-goranska), Krešimir Parat (Primorsko-goranska), dr. sc. Marko Jelić (Šibensko-kninska), Cecilija Tolo (Šibensko-kninska), Sandra Adžaga (Vukovarsko-srijemska), Bibijana Baričević (Zadarska), Marina Dujmović (Zadarska), Marina Čolig (Zagrebačka), Tajana Radošević (Zagrebačka).

 

Radna skupina za komunalne djelatnosti, zaštitu okoliša i prostorno uređenje

Voditeljica: Sanja Slavica Matešić (Šibensko-kninska)

Martina Posavac Ćurić (Bjelovarsko-bilogorska), Miroslav Jarić (Brodsko-posavska), Miho Baće (Dubrovačko-neretvanska), Anita Kunica Jelčić (Dubrovačko-neretvanska), Ana Tomac Rosandić (Grad Zagreb), Sandra Hamin (Grad Zagreb), Nikša Božić (Grad Zagreb), Marina Jarnjević (Karlovačka), Damir Petričević (Koprivničko-križevačka), Stjepan Bručić (Krapinsko-zagorska), Ana Milinković Rukavina (Ličko-senjska), Ranko Radunović (Osječko-baranjska), Nikolina Stanić (Požeško-slavonska), Ena Srdoč Grozdanić (Primorsko-goranska), Koraljka Vahtar-Jurković (Primorsko-goranska), Domagoj Orlić (Sisačko-moslavačka), Petar Matković (Splitsko-dalmatinska), Damir Lučev (Šibensko-kninska), Zorica Hegedušić (Virovitičko-podravska), Mario Naglić (Vukovarsko-srijemska), Hrvoje Čuljak (Vukovarsko-srijemska), Olivio Meštrović (Zadarska), Stjepan Gverić (Zadarska), Nenad Babić (Zagrebačka), Željka Kučinić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za mlade

Voditelj: Marko Kapular (Osječko-baranjska)

Andrea Bengez (Bjelovarsko-bilogorska), Josip Jagodar (Brodsko-posavska), Nikolina Jasprica (Dubrovačko-neretvanska), Matej Baturić (Grad Zagreb), Paulo Načinović (Istarska), Tea Batel (Istarska), Ana Pešut (Karlovačka), Renato Bukovac (Karlovačka), Ivan Car (Koprivničko-križevačka), Hrvoje Novak (Krapinsko-zagorska), Ivan Petry (Ličko-senjska), Lara Mandić (Požeško-slavonska), Robert Matić (Primorsko-goranska), Domagoj Kelović (Sisačko-moslavačka), Ivan Jagnjić (Splitsko-dalmatinska), Pamela Galić (Šibensko-kninska), Darko Majhen (Varaždinska), Mario Meštrović (Vukovarsko-srijemska), Ines Vitaljić (Zadarska), Kristina Mikšaj (Zagrebačka). 

 

Radna skupina za obranu od tuče

Zlatko Pavičić (Bjelovarsko-bilogorska), Željko Burazović (Brodsko-posavska), Helena Marić Kačinari (Grad Zagreb), Josip Ribar (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Sanja Vladetić (Ličko-senjska), Silva Wendling (Osječko-baranjska), Elvira Mirković (Požeško-slavonska), Martin Bučan (Splitsko-dalmatinska), Višnja Marasović (Šibensko-kninska), Dragutin Vincek (Varaždinska), Ivan Horvat (Virovitičko-podravska), Andrija Matić (Vukovarsko-srijemska), Darko Juzbašić (Vukovarsko-srijemska), Gordana Županac (Zagrebačka).

 

Radna skupina za obrazovanje i kulturu

Voditeljica: Darjan Vlahov (Sisačko-moslavačka)

Andrea Prugovečki Klepac (Bjelovarsko-bilogorska), Anica Vukašinović (Brodsko-posavska), Jelena Dadić (Dubrovačko-neretvanska), Luka Juroš (Grad Zagreb), Emina Višnić (Grad Zagreb), Patricia Percan (Istarska), Vesna Hajsan-Dolinar (Karlovačka), Marija Šćulac (Karlovačka), Ana Mušlek (Koprivničko-križevačka), Mirjana Smičić Slovenec (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Blaženka Novak (Međimurska), Miranda Glavaš-Kul (Osječko-baranjska), Valentina Krpan (Požeško-slavonska), Edita Stilin (Primorsko-goranska), Tomislav Đonlić (Splitsko-dalmatinska), Sanja Kumanović Stipaničev (Šibensko-kninska), Miroslav Huđek (Varaždinska), Martina Bunić (Virovitičko-podravska), Jadranka Mustapić Karlić (Vukovarsko-srijemska), Ivan Šimunić (Zadarska), Vjeran Štublin (Zagrebačka).

 

Radna skupina za odnose s javnošću

Voditeljica: Ivana Gusak Galić (Osječko-baranjska)

Mirjana Posavac (Bjelovarsko-bilogorska), Zvonimir Penić (Brodsko-posavska), Nikša Miletić (Dubrovačko-neretvanska), Dinka Živalj (Grad Zagreb), Lorna Zimolo (Istarska), Bernardo Pahor (Karlovačka), Melita Ivančić (Koprivničko-križevačka), Karlo Frljužec (Krapinsko-zagorska), Antonija Matić (Ličko-senjska), Petra Strahija (Međimurska), Mateja Tomašević (Požeško-slavonska), Ermina Duraj (Primorsko-goranska), Sanja Mioković (Sisačko-moslavačka), Davor Pavić (Splitsko-dalmatinska), Antonia Storić Šprljan (Šibensko-kninska), Vesna Margetić-Slatki (Varaždinska), Kristijan Toplak (Virovitičko-podravska), Marko Dikonić (Vukovarsko-srijemska), Sonja Marinković (Vukovarsko-srijemska), Vlatka Vučić Marasović (Zadarska), Mirjana Oštrec Bosak (Zagrebačka).

 

Radna skupina za poljoprivredu i ruralni razvoj

Voditelj: Andrija Matić (Vukovarsko-srijemska)

Zlatko Pavičić (Bjelovarsko-bilogorska), Željko Burazović (Brodsko-posavska), Ivo Klaić (Dubrovačko-neretvanska), Emil Tuk (Grad Zagreb), Ezio Pinzan (Istarska), Ana Valić (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Ana Rukavina-Stilinović (Ličko-senjska), Darko Radanović (Međimurska), Silva Wendling (Osječko-baranjska), Elvira Mirković (Požeško-slavonska), Mladen Brajan (Primorsko-goranska), Tihana Likarević (Sisačko-moslavačka), Josip Matas (Splitsko-dalmatinska), Višnja Marasović (Šibensko-kninska), Dragutin Vincek (Varaždinska), Bojan Mijok (Virovitičko-podravska), Marin Aragović (Virovitičko-podravska), Daniel Segarić (Zadarska), Josip Kraljičković (Zagrebačka).

 

Radna skupina za pomorsko dobro

Voditelj: Ivo Klaić (Dubrovačko-neretvanska)

Josip Zidarić (Istarska), Ana Rukavina-Stilinović (Ličko-senjska), Nada Milošević (Primorsko-goranska), Loris Rak (Primorsko-goranska), Matea Dorčić (Splitsko-dalmatinska), Lidija Bralić (Šibensko-kninska), Krešimir Laštro (Zadarska), Ljiljana Peričin (Zadarska).

 

Radna skupina za pravna pitanja

Voditeljica: Marina Jakšić (Koprivničko-križevačka)

Ivana Legin (Bjelovarsko-bilogorska), Dubravka Knežević (Brodsko-posavska), Nikolina Kraljević (Dubrovačko-neretvanska), Martina Jurišić (Grad Zagreb), Renata Budi (Grad Zagreb), Ljiljana Škifić (Istarska), Branko Zoretić (Karlovačka), Tihana Husak (Krapinsko-zagorska), Gordana Pađen (Ličko-senjska), Petra Vadlja (Međimurska), Maja Alduk Šakić (Osječko-baranjska), Mateja Tomašević (Požeško-slavonska), Branka Mimica (Primorsko-goranska), Branka Šimanović (Sisačko-moslavačka), Anamarija Bralić Silić (Splitsko-dalmatinska), Cecilija Tolo (Šibensko-kninska), Renata Skoko (Varaždinska), Ivan Horvat (Virovitičko-podravska), Jasna Abramović (Virovitičko-podravska), Davor Miličević (Vukovarsko-srijemska), Alenka Paradžik (Vukovarsko-srijemska), Marina Plenča Alibašić (Zadarska), Renata Zgurić (Zagrebačka), Katarina Grdović (Zagrebačka).

 

Radna skupina za promet

Voditelj: Ante Klečina (Varaždinska)

Martina Posavac Ćurić (Bjelovarsko-bilogorska), Arijana Andri (Bjelovarsko-bilogorska), Miroslav Jarić (Brodsko-posavska), Miho Baće (Dubrovačko-neretvanska), Mladen Tomac (Grad Zagreb), Hrvoje Pilko (Grad Zagreb), Denis Kontošić (Istarska), Branka Šeketa Karlović (Karlovačka), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska), Zrinka Mraović (Ličko-senjska), Ivica Rus (Međimurska), Ivana Katavić Milardović (Osječko-baranjska), Jelena Ferdebar Hak (Požeško-slavonska), Nada Milošević (Primorsko-goranska), Damir Čarić (Splitsko-dalmatinska), Zvonimir Štrkalj (Šibensko-kninska), Marijo Klement (Virovitičko-podravska), Marija Budimir (Vukovarsko-srijemska), Marko Vorgić (Vukovarsko-srijemska), Krešimir Laštro (Zadarska), Nenad Babić (Zagrebačka), Željka Kučinić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za socijalnu politiku

Voditeljica: Dragica Marač (Primorsko-goranska)

Snježana Mišir (Bjelovarsko-bilogorska), Branko Sabo (Brodsko-posavska), Nikoleta Borković Ljubić (Dubrovačko-neretvanska), Romana Galić (Grad Zagreb), Andreja Ninić (Grad Zagreb), Sonja Grozdić Živolić (Istarska), Maja Vučinić-Knežević (Karlovačka), Maja Blažek (Koprivničko-križevačka), Martina Gregurović Šanjug (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Sonja Tošić Grlač (Međimurska), Ivana Stanić (Osječko-baranjska), Sandra Sekulić (Požeško-slavonska), Alenka Ljubešić (Sisačko-moslavačka), Nikolina Japundžić (Sisačko-moslavačka), Helena Bandalović (Splitsko-dalmatinska), Marica Spahija (Šibensko-kninska), Zvjezdana Fulir (Varaždinska), Melita Sirovica (Virovitičko-podravska), Mario Adamović (Vukovarsko-srijemska), Andrijana Dujmović (Vukovarsko-srijemska), Ines Vitaljić (Zadarska), Ivan Filipović (Zagrebačka).      

 

Radna skupina za sustav upravljanja kvalitetom

Voditeljica: Ana Marija Putrić (Osječko-baranjska)

Tatjana Uzelac (Bjelovarsko-bilogorska), Endi Jurić Luketić (Bjelovarsko-bilogorska), Mato Tomljanović (Dubrovačko-neretvanska), Hrvoje Kalčiček (Grad Zagreb), Marijana Tovernić (Grad Zagreb), Fabrizio Radin (Istarska), Marija Brazdičić (Karlovačka), Verica Ujlaki (Koprivničko-križevačka), Petra Vrančić Lež (Krapinsko-zagorska), Jasna Orešković Brkljačić (Ličko-senjska), Sunčica Bajić (Požeško-slavonska), Damir Malenica (Primorsko-goranska), Mihael Jurić (Sisačko-moslavačka), Cecilija Tolo (Šibensko-kninska), Robert Kelemen (Varaždinska), Dalibor Per (Virovitičko-podravska), Marko Šokčević (Vukovarsko-srijemska), Alenka Paradžik (Vukovarsko-srijemska), Daniela Nižić (Zadarska), Ivanka Dreta (Zagrebačka). 

             

Radna skupina za unutarnju reviziju

Voditeljica: Ivanka Znika (Krapinsko-zagorska)

Melita Polančec Lukinec (Bjelovarsko-bilogorska), Branka Martić (Brodsko-posavska), Mato Begović (Dubrovačko-neretvanska), Vera Marelja (Grad Zagreb), Davor Debeljuh (Istarska), Marija Brazdičić (Karlovačka), Ljubica Belobrk Flamaceta (Koprivničko-križevačka), Anita Varžak (Ličko-senjska), Natalija Soltić (Međimurska), Suzana Tretinjak (Osječko-baranjska), Sunčica Bajić (Požeško-slavonska), Tamara Carević Baraba (Primorsko-goranska), Kristina Prpić (Sisačko-moslavačka), Mara Jakelić (Splitsko-dalmatinska), Hrvojka Bačić (Šibensko-kninska), Anica Vereš (Varaždinska), Ida Foret (Virovitičko-podravska), Igor Banovac (Vukovarsko-srijemska), Franjo Bilić (Vukovarsko-srijemska), Željko Ivković (Zadarska), Zvjezdana Kvestić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za upravljanje rizicima

Voditelj: Krešimir Parat (Primorsko-goranska)

Dragica Stanić (Dubrovačko-neretvanska), Danijela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Gordana Vojnović (Grad Zagreb), Sandra Kuterovac Cindrić (Grad Zagreb), Sandra Kuterovac Cindrić (Grad Zagreb), Sanja Sila (Karlovačka), Darko Masnec (Koprivničko-križevačka), Zrinka Mraović (Ličko-senjska), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska), Marijana Klobučar Bobetko (Sisačko-moslavačka), Hrvojka Bačić (Šibensko-kninska), Robert Kelemen (Varaždinska), Klaudija Brezovec (Varaždinska), Ivan Kubiček (Vukovarsko-srijemska), Branka Erlić (Zadarska), Marina Čolig (zagrebačka), Zvjezdana Kvesić (Zagrebačka).

 

Radna skupina za zdravstvo

Voditeljica: Helena Bandalović (Splitsko-dalmatinska)

Andrea Bengez (Bjelovarsko-bilogorska), Vladimir Božić (Bjelovarsko-bilogorska), Branko Sab (Brodsko-posavska), Đurđica Popović (Dubrovačko-neretvanska), Mirela Šentija Knežević (Grad Zagreb), Sonja Grozić Živolić (Istarska), Vesna Hajsan-Dolinar (Karlovačka), Maja Vučinić-Knežević (Karlovačka), Maja Blažek (Koprivničko-križevačka), Martina Gregurović Šanjug (Krapinsko-zagorska), Darko Banić (Ličko-senjska), Sonja Tošić-Grlač (Međimurska), Ivana Stanić (Osječko-baranjska), Sandra Sekulić (Požeško-slavonska), Đulija Malatestinić (Primorsko-goranska), Marija Valešić (Sisačko-moslavačka), Marica Spahija (Šibensko-kninska), Ljubica Božić (Varaždinska), Zvjezdana Fulir (Varaždinska), Melita Sirovica (Virovitičko-podravska), Mario Adamović (Vukovarsko-srijemska), Mato Puljić (Vukovarsko-srijemska), Franka Krajnović (Zadarska), Ksenija Čuljak (Zagrebačka).