Naši predstavnici / Radne skupine Hrvatske zajednice županija

Radna skupina za EU fondove i međunarodnu suradnju - voditeljica Jelena Ricov (Grad Zagreb) tel. 01/ 658-5041, faks 01/ 658-5059. e-mail: jelena.ricov@zagreb.hr, članovi: Danijela Vinković (Brodsko-posavska županija), Melanija Milić (Dubrovačko-neretvanska županija), Boris Sabatti (Istarska županija), Marijana Tomičić(Karlovačka županija), Vladimir Šadek (Koprivničko-križevačka županija), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska županija), Andrija Brkljačić (Ličko-senjska županija), Matija Posavec (Međimurska županija), Darko Radanović (Međimurska županija),  Sandra Polanec Marinović (Međimurska županija),Stjepan Ribić (Osječko-baranjska županija), Zdenko Kolarić (Požeško-slavonska županija, Ljudevit Krpan (Primorsko-goranska županija), Ana Štefančić-Modrić (Primorsko-goranska županija), Mario Čelan (Sisačko-moslavačka županija),Anđelka Vuković (Splitsko-dalmatinska županija), Mira Lepur (Šibensko-kninska županija), Jelena Zrinski Berger (Varaždinska županija), Emina Kovač (Virovitičko podravska županija), Ilija Cota (Vukovarsko-srijemska županija), Zrinka Čobanković (Vukovarsko-srijemska županija), Marica Babić (Zadarska županija), Josip Kraljičković (Zagrebačka županija),  Vesna Šimić (Grad Zagreb) Renata Arar (Grad Zagreb)

 

Radna skupina za komunalne djelatnosti, zaštitu okoliša i prostorno uređenje - voditeljica: Sanja Slavica Matešić (Šibensko-kninska županija), tel. 022/ 460-748, faks 022/ 460-754, e-mail: okolis.komunalno@skz.hr, članovi: Dunja Magaš (Brodsko-posavska županija), Nikolina Kraljević (Dubrovačko-neretvanska županija), Marinko Maradin (Karlovačka županija), Ana Kranjčev List (Koprivničko-križevačka županija), Stjepan Bručić (Krapinsko-zagorska županija), Ana Milinković Rukavina (Ličko-senjska županija),  Mario Krpanić (Ličko-senjska županija),Danijela Lovoković (Osječko-baranjska županija), Mladenko Soldo (Požeško-slavonska županija), Koraljka Vahtar-Jurković (Primorsko-goranska županija), Jelena Čanik (Primorsko-goranska županija), Blanka Bobetko Majstorović (Sisačko-moslavačka županija), Petar Matković (Splitsko-dalmatinska županija), Damir Lučev (Šibensko-kninska županija), Zorica Hegedušić (Virovitičko-podravska županija), Jasna Baranjec-Keserica (Virovitičko-podravska županija), Pavica Filkovac (Vukovarsko-srijemska županija), Silvana Tvrz (Vukovarsko-srijemska županija),Olivio Meštrović (Zadarska županija), Stjepan Gverić (Zadarska županija), Nenad Babić (Zagrebačka županija), Željka Kučinić (Zagrebačka županija),  Dinko Bilić (Grad Zagreb).

 

Radna skupina za pravna pitanja – voditeljica Marina Horvat Pavlic (Koprivničko-križevačka županija), tel. 048/ 658-250, faks 048/ 658-252, e-mail: marina.horvat.pavlic@kckzz.hr, članovi: Lidija Brkić (Bjelovarsko-bilogorska županija), Darko Knežević, (Dubrovačko-neretvanska županija),Ljiljana Škifić (Istarske županije), Irena Gerovac Zrnić (Karlovačka županije), Tihana Husak (Krapinsko-zagorska županija), Davor Brunčić (Osječko-baranjska županija), Branka Ivandić (Primorsko-goranska županija), Vesna Krnjaić (Sisačko-moslavačka županija), Tomislav Polić (Splitsko-dalmatinska županija), Anamarija Bralić (Splitsko-dalmatinska županija), Ante Alfirev (Šibensko-kninska županija), Vlasta Zuber (Varaždinska županija), Ivan Horvat (Virovitičko-podravska županija),  Jasna Abramović (Virovitičko-podravska županija), Ida Kuić (Vukovarsko-srijemska županija), Marina Plenča Alibašić (Zadarska županija), Mato Jurić (Zagrebačka županija),Ivan Filipović (Zagrebačka županija) Renata Budi (Grad Zagreb),  Andrea Šulentić (Grad Zagreb), Matea Topić (Grad Zagreb).

 

Radna skupina za gospodarstvo i regionalni razvoj – voditeljica Emina Kovač (Virovitičko-podravska županija), tel. 033/ 638-268, faks 033/ 722 060, e-mail: emina.kovac@ravidra.hr,  zamjenik voditeljice Stjepan Bošnjaković (Brodsko-posavska županija), članovi: Igor Premužić (Bjelovarsko-bilogorska županija),Ivo Klaić(Dubrovačko-neretvanska županija), Mladen Kobasić (Karlovačka županija), Marijan Štimac (Koprivničko-križevačka županija), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska županija), Ana Rukavina-Stilinović (Ličko-senjska županije), Darko Radanović (Međimurska županija), Ivana Katavić-Milardović (Osječko-baranjska županija), Tamara Martinčić (Primorsko-goranska županija), Željko Jakopović (Požeško-slavonska županija), Snježana Tomašević (Sisačko-moslavačka županija), Dinko Franchini (Splitsko-dalmatinska županija), Marlena Floigl (Šibensko-kninska županija), Jelena Zrinski Berger (Varaždinska županija), Bojan Mijok (Virovitičko-podravska županija), Zdenko Podolar(Vukovarsko-srijemska županija), Željko Cirba (Vukovarsko-srijemska županija), Ante Vukašina (Zadarska županija), Damir Fašaić (Zagrebačka županija), Nenad Babić (Zagrebačka županija), Jadranka Veselić-Bruvo(Grad Zagreb), Mirka Jozić (Grad Zagreb), Sonja Sočivica (Grad Zagreb).

 

Radna skupina za obrazovanje i kulturu – voditeljica Vesna Šerepac (Virovitičko-podravska županija), tel. 033/638-120, faks 033/638-125, e-mail: vesna.serepac@vpz.hr,  članovi: Ana Antolović (Bjelovarsko-bilogorska županija), Marijeta Hladilo (Dubrovačko-neretvanska županija), Patricija Percan (Istarska županija), Draženka Sila Ljubenko(Karlovačka županija), Ana Mušlek(Koprivničko-križevačka županija), Ivan Lamot (Krapinsko-zagorska županija), Branko Sušac (Međimurska županija), Snježana Stašćik (Osječko-baranjska županija), Ferdinand Troha (Požeško-slavonska županija), Edita Stilin (Primorsko-goranska županija), Ana Posavec (Sisačko-moslavačka županija), Ante Radovčić (Splitsko-dalmatinska županija), Diana Ercegović (Šibensko-kninska županija),Miroslav Huđek (Varaždinska županija), Grgo Krajina (Vukovarsko-srijemska županija), Jadranka Mustapić Karlić(Vukovarsko-srijemska županija), Ivan Šimunić (Zadarska županija), Vjeran Štublin (Zagrebačka županija), Katarina Milković (Grad Zagreb), Ivica Lovrić (Grad Zagreb), Tedi Lušetić (Grad Zagreb).

 

Radna skupina za financije i proračun – voditelj Ivica Bošnjak (Zagrebačka županija), tel- o1/ 6009-472, faks 01/ 6154-029, e-mail: i.bosnjak@zagrebacka-zupanija.hr, članovi: Anita Nekić Pavičić (Bjelovarsko-bilogorska županija), Dragica Stanić (Dubrovačko-neretvanska županija), Slavica Benčić-Kirac (Istarska županija), Maria Stojković(Karlovačka županija), Marko Jambrek (Koprivničko-križevačka županija), Igor Cigula (Krapinsko-zagorska županija), Tatjana Horvat(Međimurska županija), Snježana Raguž (Osječko-baranjska županija), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska županija),Krešimir Parat(Primorsko-goranska županije), Ivan Crnac (Sisačko-moslavačka županija), Sanja Viculin (Splitsko-dalmatinska županije), Milica Bilušić (Šibensko-kninska županija), Klaudija Brezovec (Varaždinska županija), Ankica Garaj (Virovitičko-podravska županija), Sandra Adžaga (Vukovarsko-srijemska županija), Bibijana Baričević (Zadarska županija),Daniela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Slavko Kojić (Grad Zagreb).

 

Radna skupina za zdravstvo i socijalnu skrb – voditeljica Helena Bandalović (Splitsko-dalmatinska županija), e-mail: helena.bandalovic@dalmacija.hr, članovi: Jasmina Radojčić(Bjelovarsko-bilogorska županija), Darijo Kulišić, (Dubrovačko-neretvanska županija), Sonja Grozić Živolić (Istarska županija), Željka Koluder Vlahinja (Koprivničko-križevačka županija), Miljenka Mužar Sertić (Krapinsko-zagorska županija), Sonja Tošić – Grlač (Međimurska županija), Ružica Gverieri (Osječko-baranjska županija), Đulija Malatestinić (Primorsko-goranska županija), Darko Srbljanin (Sisačko-moslavačka županija), Nikola Mihaljević (Šibensko-kninska županija), Ruža Jelovac (Varaždinska županija), Melita Sirovica(Virovitičko-podravska županija), Mato Puljić (Vukovarsko-srijemska županija), Mato Golubčić (Vukovarsko-srijemska županija), Dubravka Dragaš (Zadarska županija), Ksenija Čuljak (Zagrebačka županija), Mirna Šitum (Grad Zagreb), Višnja Fortuna (Grad Zagreb).

 

Radna skupina za poljoprivredu i ruralni razvoj – voditelj Andrija Matić (Vukovarsko-srijemska županija), tel. 032/ 344-038, e-mail: andrija.matic@vusz.hr. članovi: Marijan Mikulandi (Bjelovarsko-bilogorska županija), Milan Antolović (Istarska županija), Marijan Štimac(Koprivničko-križevačka županija), Sanja Mihovilić (Krapinsko-zagorska županija), Ana Rukavina-Stilinović (Ličko-senjska županija), Sanja Rukavina (Ličko-senjska županija), Darko Radanović (Međimurska županija), Silva Wendling (Osječko-baranjska županija), Melita Raukar (Primorsko-goranska županija), Tihana Likarević (Sisačko-moslavačka županija), Josip Matas(Splitsko-dalmatinska županija), Višnja Marasović (Šibensko-kninska županija), Dario Ripli (Virovitičko-podravska županija), Daniel Segarić (Zadarska županija),  Gordana Županac (Zagrebačka županija) Luka Čuljak (Grad Zagreb), Emil Tuk (Grad Zagreb).

 

Radna skupina za pomorsko dobro – voditelj Ivo Klaić (Dubrovačko-neretvanska županija), tel. 020/ 351-404, faks 020/ 351-439, e-mail: ivo.klaic@dnz.hr,  članovi: Josip Zidarić (Istarska županija), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska županija), Sanja Rukavina (Ličko-senska županija), Nada Milošević (Primorsko-goranska županija),Loris Rak (Primorsko-goranska županija), Stipe Čogelja (Splitsko-dalmatinska županija), Lidija Bralić(Šibensko-kninska županija), Krešimir Laštro(Zadarska županija), Ljiljana Peričin (Zadarska županija).

Radna skupina za upravljanje rizicima - voditelj Krešimir Parat (Primorsko-goranska županija), tel. 051/ 351-672, faks 051/ 351-673, e-mail: financije@pgz.hr,  članovi: Dragica Stanić (Dubrovačko-neretvanska županija), Sanja Sila (Karlovačka županija), Marko Jambrek (Koprivničko-križevačka županija), Zrinka Mraović (Ličko-senjska županija), Anita Varžak (Ličko-senjska županija), Tamara Carević Baraba (Primorsko-goranska županija), Blaženka Karakaš (Sisačko-moslavačka županija), Kristina Prpić (Sisačko-moslavačka županija), Hrvojka Bačić (Šibensko-kninska županija) Robert Kelemen (Varaždinska županija), Klaudija Brezovec (Varaždinska županija), Zdravko Kelić (Vukovarsko-srijemska županija), Igor Banovac (Vukovarsko-srijemska županija), Branka Erlić (Zadarska županija), Ivica Bošnjak (Zagrebačka županija), Daniela Juroš Pečnik (Grad Zagreb), Sandra Kuterovac Cindrić (Grad Zagreb), Gordana Vojnović (Grad Zagreb), Hrvoje Kalčiček (Grad Zagreb), Anka Đurić(Grad Zagreb).

Radna skupina za unutarnju reviziju: voditeljica Ivanka Znika (Krapinsko-zagorska županija), tel. 049/ 329-088, e-mail: ivanka.znika@kzz.hr, Melita Polančec Lukinec (Bjelovarsko-bilogorska županija), Branka Martić (Brodsko-posavska županija), Mato Begović (Dubrovačko-neretvanska županija), Davor Debeljuh (Istarska županija), Marija Brazdičić (Karlovačka županija), Ljubica Belobrk Flamaceta (Koprivničko-križevačka županija),Anita Varžak (Ličko-senjska županija), Neda Šarić (Međimurska županija), Suzana Tretinjak (Osječko-baranjska županija), Sunčica Bajić (Požeško-slavonska županija), Tamara Carević-Baraba (Primorsko-goranska županija), Kristina Prpić (Sisačko-moslavačka županija), Mara Jakelić (Splitsko-dalmatinska županija), Hrvojka Bačić (Šibensko-kninska županija), Anica Vereš (Varaždinska županija), Ida Foret (Virovitičko-podravska županija), Igor Banovac (Vukovarsko-srijemska županija), Željko Ivković (Zadarska županija), Zvjezdana Kvestić (Zagrebačka županija), Mirko Herak (Grad Zagreb). 

Radna skupina za izradu modela fiskalne i funkcionalne decentralizacije Ivan Lukić (Brodsko-posavska županija), tel. 035/ 216-272, faks 035/ 216-279, e-mail: ilukic@bpz.hr,  Nikola Dobroslavić (Dubrovačko-neretvanska županija), Darko Koren (Koprivničko-križevačka županija), Željko Kolar (Krapinsko-zagorska županija), Ljiljana Malogorski (Krapinsko-zagorska županija), Vice Nekić (Ličko-senjska županija), Ana Rukavina Stilinović (Ličko-senjska županija), Matija Posavec (Međimurska županija), Dragan Vulin (Osječko-baranjska županija), Davor Brunčić (Osječko-baranjska županija), Damir Jakoubek (Požeško-slavonska županija), Goran Petrc (Primorsko-goranska županija), Krešimir Parat (Primorsko-goranska županija), Goran Pauk (Šibensko-kninska županija), Željko Cirba (Vukovarsko-srijemska županija), Sandra Adžaga (Vukovarsko-srijemska županija), Marica Babić (Zadarska županija), Stjepan Kožić (Zagrebačka županija), Ivica Bošnjak (Zagrebačka županija) Slavko Kojić (Grad Zagreb) Vjera Salopek (Grad Zagreb)